yükleniyor

Webtekin e-Ticaret Sitesi v2

Tamamen Mobil Uyumlu
7 Gün Teknik Destek
Ücretsiz Kurulum
Tamamen Açık Kaynak
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Ürün Kodu: WT v2 E-Ticaret Yazılımı

Fiyat: 3500 TL.


DEMO SATIN AL!


MERAK EDİLENLER

 Ödeme Entegrasyonu Mevcut mu?


Online Ödeme, Havale/EFT Kapıda Ödeme entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico ve Shopier'dir.

 Yazılımı Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?


Eğer web sitemizden online ödeme yaparsanız dosyalar anında otomatik olarak panelinize iletilir ve istediğiniz anda indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.


 Kurulumu Kim Yapıyor?


Ürün satın alma işlemininizi gerçekleştirdiğiniz takdirde Webtekin size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir. Ayrıca kurulum ile ilgili döküman size gelen dosya içerisinde yer almaktadır.


 Destek Hizmetiniz Var mı?


Ürün satın alma işleminden sonra Webtekin size 14 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 14 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 7 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri  hafta içi her gün 09:00/19:00 arasındadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!